LV
 • Uz galveno
 • Kontakti
 • Par mums
 • CINT aptaujas
 • Kā saņemt nopelnīto
 • Jautājumi un atbildes
 • Konfidencialitātes politika

  AptaujuCentrs.lv ir ļoti strikti nosacījumi attiecībā uz dalībnieku privātuma aizsardzību. Reģistrācijas laikā mēs nepieprasīsim jūsu personīgo informāciju – tikai jūsu vārdu un adresi, ja jūs vēlaties saņemt atlīdzību kā dāvanu karti, kuru ir jānosūta jums pa pastu.

  Šeit ir īss mūsu privātuma politikas pārskats:

  -Bez jūsu atļaujas netiks prasīta un izplatīta jūsu personīgā informācija (piemēram, tā var tik prasīta aptaujās, ja jūs piekritīsiet to sniegt);

  -AptaujuCentrs.lv vietnē norādītā informācija netiks izsniegta vai pārdota trešajām pusēm;

  -Profila informācija, ko jūs aizpildījāt reģistrējoties, tiks izmantota tikai tam, lai atlasītu jums piemērotās aptaujas. Šī informācija bez jūsu atļaujas netiks nodota trešajām pusēm. Ja jūs izvēlēsieties piedalīties kādā specifiskā aptaujā, ir iespējams, ka jums būs jāsniedz papildus informācija tās ietvaros.

  -Jūsu informācija netiks izmantota citu pakalpojumu vai piedāvājumu saņemšanai. Ja jūs izlemsiet nepabeigt aptaujas aizpildi, sadarbības partneri nesaņems informāciju par jums. Izvēloties aizpildīt un iesniegt aptauju, viņi saņems tikai aptaujā minēto informāciju.

  -Jūsu adrese tiks izmantota tikai atlīdzības nosūtīšanai vai krāpnieciskas darbības izmeklēšanas ietvaros.

  -AptaujuCentrs.lv vietne nesatur kaitniecisko programmatūru, kā arī nelūdz saviem dalībniekiem lejupielādēt un instalēt kādu programmatūru.

  -Jums netiks pieprasīts uzrādīt dokumentus identifikācijai, ja tas nebūs nepieciešams apmaksas nosūtīšanai vai krāpnieciskas darbības izmeklēšanas ietvaros.

  -Dalībniekam izmatojot mūsu vietni, tiks fiksēta informācija par IP adresi, no kuras viņš apmeklē vietni, valsti, pārlūkprogrammas versiju, kā arī operētājsistēmas versiju.

  -Lai atvieglotu pieteikšanos vietnē, tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Ja nevēlaties būt pieteikts sistēmā visu laiku, pēc tās izmantošanas beigām, lūdzu, dzēsiet sīkdatnes no sava datora!